Instagram

بلاگ

چرا باشگاه مشتریان برای کسب و کار اهمیت دارد؟

وفادا رسازی مشتریان به معنی پیشبرد دو هدف در رابطه با مشتریان است ، ابتدا ایجاد بستری به منظور وفادارسازی مشتریان جدید و سپس در نظر گرفتن امتیازها و امکاناتی برای مشتریان وفادار میباشد
برای وفادارسازی مشتریان جدید الورود به مجموعه، باید با استفاده از ترفندهایی آنها را به بازگشت به مجموعه و خرید دوباره تشویق کرد. از جمله این ترفندها تخصیص تخفیف به مناسبت سالگرد تولد ارسال پیامک جهت تبریک این مناسبتها ، همچنین مطلع ساختن مشتری از ،و ازدواج مشتری اهدا کارتهای اعتباری با آرم و لوگو مجموعه به مشتری جهت تخفیف و ،تخفیف تخصیص داده شده . ایجاد تخفیفهایی برای مناسبتهای خاص مانند نوروز و اعیاد دیگر و… میباشد ،تبلیغ مجموعه همچنین مشتریان وفادار به مجموعه، از مدیران و صاحبان انتظار دارند تا بخاطر وفاداری و خریدهای زیاد آنها، تخفیفی برای این افراد قائل شوند. درصورتی که این افراد بعد از مدتی تخفیفی در ازای وفاداری خود نبینند، ممکن است از مجموعه دلسرد شوند و به فروشگاه دیگری روی آورند

Continue reading “چرا باشگاه مشتریان برای کسب و کار اهمیت دارد؟”

مزایای طراحی سایت چیست و چرا باید سایت داشته باشیم؟

1- امروزه مردم بجای دفترچه تلفن از اینترنت استفاده می کنند:

واقعیت این است که امروزه مردم بیشترین و مهم ترین اطلاعات مورد نیاز خود را از اینترنت می یابند.مشتریان بالقوه از گوشی های موبایل و جستجو در اینترنت تصمیم می گیرند که نزد کدام پزشک یا کلینیک بروند ، از خدمات کدام شرکت خدماتی استفاده کنند و کالای مورد نظر خود را از کجا وچگونه تهیه کنند.طبق تمام اصول و روش های بازاریابی، نادیده گرفتن چنین پتانسیل عظیمی بسیار اشتباه خواهد بود. Continue reading “مزایای طراحی سایت چیست و چرا باید سایت داشته باشیم؟”

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

در اثر گردآوردن مشتریان یک مجموعه کنار هم و ثبت اطلاعات آن‌ها به وجود می‌آید. اطلاعات آن‌ها که در یک بانک اطلاعاتی  ثبت شده و می‌توان برای آن‌ها برنامه ریزی مدون انجام داد. بستری برای رفع نیازهای مشتریان، توجه ویژه به آن‌ها و مدیریت صحیح ارتباط با مشتریان. ابزار نسبتاً جدیدی که توسط برخی از شرکت‌های تجاری استفاده می‌شود، مشتریان فعلی و آینده نگر را با انگیزه‌هایی ویژه‌ای برای پیوستن به این باشگاه تشویق می‌کنند. Continue reading “باشگاه مشتریان”

مایکل دل تاجر و موسس شرکت دل

زمانی که میخواهید تصمیمی بگیرید؛ از خودتان دو سوال مهم بپرسید:
آیا این تصمیم من را به هدفم نزدیک تر میکند؟
آیا این تصمیم من را از هدفم دورتر میکند؟
اگر پاسخ سوال اول تان مثبت بود؛ منتظر نباشید،
همان را انتخاب کنید.

💎شرکت ندای فراهان آریا💎
ساخت و طراحی وب سایت🔹
اپلیکیشن🔹
باشگاه مشتریان🔹
☎️03136278182
📱09133162011
@farahan_aria

 

باشگاه مشتریان تحت وب

راه اندازی باشگاه مشتریان عبارتی است که امروزه زیاد می‌شنویم؛ اگر کمی در زمینه‌ی مارکتینگ و جذب مخاطب کنکاش کرده باشید حتما با این برنامه وفاداری مواجه شده اید. برنامه باشگاه مشتریان که از آن با عنوان نرم افزار لویاتی هم یاد میکنند یک برنامه‌ی جامع است که تمام ویژگی‌های مهم برای جذب و حفظ مشتری را شامل می‌شود. یک باشگاه مشتریان خوب برای حفظ مشتری از روش ها و تکنیک هایی مثل پاداش، تخفیف یا بازی سازی (Gamification) استفاده می‌کند. Continue reading “باشگاه مشتریان تحت وب”

طراحی سایت اختصاصی یا آماده؟

مقایسه طراحی سایت اختصاصی و استفاده از قالب آماده وب سایت

مزایا داشتن اپلیکیشن موبایل

یکی از سوالات متدوال که ممکن است برای شما پیش آید ، چرا اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار لازم است؟

با توجه به استفاده روزافزون از گوشی های هوشمند، وجود اپلیکیشن های موبایل باعث شده است که این رقابت بین کسب و کارها هیجان انگیز تر شود.

طبق آمار گوگل ، افراد برای جستجو کردن مطالب خود از طریق موبایل بجای جستجوی سنتی از طریق کامپیوتر ها رو به افزایش است ، از اینرو گوشی های هوشمند جایگزین خوبی برای افراد می باشددر نتیجه، تجارت از طریق تلفن همراه رو به رشد است. و کسب و کارها، بزرگ و کوچک، به دنبال آن بودند.

Continue reading “مزایا داشتن اپلیکیشن موبایل”

سلام !

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی : آیا به دنبال وب سایت فروشگاهی ای هستید که محصولات خود را نمایش داده و به فروش برسانید؟ آیا تا به حال از یک فروشگاه آنلاین خرید کرده اید؟با ما همراه باشید تا از ویژگی های یک وب سایت فروشگاهی برای شما بگوییم

Continue reading “سلام !”