باشگاه مشتریان تحت وب

Instagram

راه اندازی باشگاه مشتریان عبارتی است که امروزه زیاد می‌شنویم؛ اگر کمی در زمینه‌ی مارکتینگ و جذب مخاطب کنکاش کرده باشید حتما با این برنامه وفاداری مواجه شده اید. برنامه باشگاه مشتریان که از آن با عنوان نرم افزار لویاتی هم یاد میکنند یک برنامه‌ی جامع است که تمام ویژگی‌های مهم برای جذب و حفظ مشتری را شامل می‌شود. یک باشگاه مشتریان خوب برای حفظ مشتری از روش ها و تکنیک هایی مثل پاداش، تخفیف یا بازی سازی (Gamification) استفاده می‌کند.

راه اندازی باشگاه مشتریان حرفه ای به صاحبان مشاغلی مثل آرایشگاه ها، فروشگاه‌ ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، طلافروشی ها، بیمه ها، هتل ها و انجمن های خیریه کمک می‌کند ارتباطی بهتر و موثرتر با مشتریان داشته باشند و از این طریق با حفظ مشتری و جذب وفاداری آن ها، چندین برابر بیشتر سود کنند.

نرم افزارهای باشگاه مشتریان معمولا تحت ویندوز و یا تحت وب هستند؛ نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب نوع جدید از نرم افزارهای تبلیغاتی و مدیریت کسب وکار است که به جایگزینی مناسب برای نرم افزارهای باشگاه مشتریان تحت ویندوز تبدیل شده؛ در این مطلب چند ویژگی مثبت نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب را معرفی می‌کنیم.

یک نرم افزار باشگاه مشتریان کاربردی که در هر زمان و هرکجا در دسترس است.

یکی از دلایل محبوبیت نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب، سادگی و قابلیت دسترسی آسان آن است. نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب نیازی به نصب شدن روی هیچ دستگاهی ندارد و کارمندان کسب و کار شما به راحتی با استفاده از مرورگرهای مرسوم مثل گوگل کروم، اکسپلورر، اپرا وغیره به نرم افزار باشگاه مشتریان شما متصل می‌شوند.

نرم افزار باشگاه مشتریان سریع با رابط کاربری کاربر پسند

نرم افزار وفاداری تحت وب سرعت و عملکرد بسیار مطلوب تری نسبت به نرم افزار وفاداری تحت ویندوز دارد و می‌توانید با استفاده از هر نوع وسیله ارتباطی که به اینترنت متصل می‌شود از امکانات آن استفاده کنید. دستگاه هایی از قبیل لپ تاپ و کامپیوتر، تبلت، موبایل و یا حتی تلویزیون های هوشمند به سادگی به یک باشگاه مشتریان تحت وب متصل می‌شوند.

باشگاه مشتریان امن و مطمئن

استفاده از یک پایگاه داده جامع برای همه کاربران نرم افزار باشگاه مشتریان، از دیگر ویژگی های ارزشمند یک باشگاه مشتریان تحت وب است. همه عملیات از قبیل عضویت مشتری، تراکنش های مالی، اخذ سفارشات، سناریو های تخفیف و غیره در پایگاه داده های قدرتمند مانند Oracle , mysql , sql server قرار می‌گیرند که از پراکندگی و تکرار اطلاعات جلوگیری می‌کند، علاوه بر این قابلیت بک آپ و پشتیبانی از اطلاعات به راحتی امکان پذیر است.

باشگاه مشتریان با ارتباطات ابری

نرم افزار باشگاه مشتریان از طریق ارتباطات ابری یاCloud Computing محاسبات را روی فضای ابری انجام میدهند که همین امر موجب سرعت بالا و سریع نرم افزار باشگاه مشتریان تحت وب شده است. از آن جایی که این نوع نرم افزار تحت وب کار می‌کند، تحت تاثیر توانایی سخت افزاری سیستم شما نیست چرا که محاسبات پیچیده از راه دور در سرور انجام میشود و می‌توانید با یک سیستم ساده یا یک موبایل دستورالعمل های پیچیده را اجرا کنید.

برای مشاوره راه اندازی باشگاه مشتریان میتوانید با متخصصان ما تماس بگیرید.